13730792_10201851903175804_7676619324795

ABOUT ME

Mam na imię Magdalena. W roku 2014 podjęłam kluczową zmianę w swoim życiu zawodowym - z głową pełną marzeń i planów założyłam studio, które miało dać kompleksowe wspacie w procesie zmiany. Gdzieś między wierszami postanowiłam nie ograniczać się w działalności i poszerzyć swoja wiedzę na temat branży kosmetycznej - poświęciłam więc weekendy na studium policealne. Szybko okazało się, że trafiłam na znakomitą mentorkę, nauczycielkę praktyki oraz teorii (jestem tu gdzie jestem również dzięki oku Pani Martyny oraz Pani Anicie Ś.).

Szybko też okazało się, że to czego się bałam - w XV L.O. wybrałam profil humanistyczny, na maturze wybrałam historię a moja pierwsza ogromna miłość na studiach to wymarzony dzienny IPSiR na UW /daleko od biologii, która towarzyszyła mi przez kilka lat na 3Z ;-)/ - może stac się pasją. Po półrocznej przerwie po studium podjęłam studia na wydziale Kosmetologii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia, żeby poszerzyć wiedzę i otworzyć sie na możliwości podyplomowe w dziedzinie, która jest mi najbliższa - kosmetologia lecznicza twarzy. Wszyscy, ktorzy zahaczyli o wizytę u mnie wiedzą, że  najwięcej radości sprawiają mi wyzwania pracy z cerą wrażliwą, wymagająca, trądzikową, atopową. 

Chciałam stworzyć  miejsce, z którego każdy powinien wyjść, czując, że wyboru dokonuje sam  - bez namawiania, nacisku i szukania usterek. Ja diagnozuję, ja pokazuję, ja wspieram - Wy podejmujecie optymalne dla siebie decyzje rozłożone w czasie zależnie od Waszych możliwości.

Skontaktuj się ze mną bez wachania, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych zabiegach. Ze względu na napięty grafik i plany otwarcia drugiego gabinetu część informacji postaram się umieścić tu, na blogu bąd w opisie zabiegów. Często nie jestem w stanie oddzwonić, ale zawsze staram sie odpisać tego samego dnia i zaproponować luźniejszy termin na rozmowę (jeśli sprawa tego wymaga). Zapraszam Was serdecznie.

FOR INQUIRIES & PRESS, PLEASE CONTACT

Thanks for submitting!